Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Тематичний захід приурочений до роковин Революції Гідності і Свободи, пам’яті Героїв Небесної Сотні. Літературно – музична вітальня «Гідністю відстояна свобода». Бобринецька районна дитяча бібліотека.
21-11-2017, 15:23

Тематичний захід приурочений до роковин Революції Гідності і Свободи, пам’яті Героїв Небесної Сотні. Літературно – музична вітальня «Гідністю відстояна свобода». Бобринецька районна дитяча бібліотека.

«Успіх однієї відважної

людини завжди

спонукає до завзяття

й  мужності ціле покоління».

Оноре де Бальзак

   21 листопада 2017  року  бібліотекар  Слєсарєва З. Б.,  учні групи Т1 (професія «Тракторист – машиніст с\ г виробництва») з класним  керівником Мокрим І. О. ПТУ - №32 м. Бобринець  відвідали  тематичний захід приурочений до роковин Революції  Гідності і Свободи,  пам’яті Героїв Небесної Сотні (Літературно – музичну вітальню «Гідністю відстояна свобода»),  який проходив  в приміщенні районної дитячої бібліотеки.

   Бібліотекарі Павловська Т. В.  і  Ткаченко Т. М. підготували змістовний захід національно – патріотичного спрямування, під час якого присутні пригадали буремні та  доленосні події в житті кожного громадянина України та держави  загалом осені 2013 – зими 2014 років; вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, серед них нашого земляка, фермера із села Борисівка В. І.  Чміленка, який загинув від  кулі снайпера на Майдані  20 – го  лютого 2014 року, Героїв АТО – загиблих воїнів  Бобринеччини,  наших земляків; усвідомили потребу будувати стратегію власного  життя на засадах демократизму, толерантності  і гуманізму за прикладом героїв новітньої  української  історії; розуміти справжню цінність життя у мирний час та зберігати пам'ять про героїзм людей; мати усвідомлену громадянську позицію – почуття  патріотизму, національної гордості і любові до рідного народу, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні.

   Під час виховного заходу присутні  переглянули презентацію «Небесна Сотня»,  прослухали пісню «Прошу в неба і землі» у виконанні Анастасії Кузьмичової  та поетичні твори у виконанні В. А. Мишакіної (вірш О. Бондар « Я  - Україна») і Ірини Печерської (вірш « Мамо не плач»).

   Також на захід були запрошені начальник відділу культури і туризму Бобринецької  РДА  Гребінь Л. О. та заступник  голови  Бобринецької  РДА  Сопільняк Л. О.

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32