Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14-12-2017, 17:00
Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС14 грудня 1986 року було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Минають роки після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій і ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв - ліквідаторів, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя та здоров’я прийдешніх поколінь. В цей день вся Україна вшановує учасників ліквідації наслідків страшної аварії і ми схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто віддав життя, рятуючи землю від техногенної катастрофи. 14 грудня 2017 року в великому залі адмінприміщення відбулися урочистості присвячені Дню вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, в яких взяли участь делегація ПТУ №32 м.Бобринець у складі викладача художньої культури Мирошніченко О.О. та учнів групи К.1. Під час урочистостей до присутніх зі словами щирої вдячності та пошани, тим хто брав участь у ліквідації аварії, звернулися перший заступник міського голови Валентин Висоцький та заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея. Валентин Іванович та Людмила Петрівна нагородили грамотами та вручили матеріальну допомогу Кіровоградської обласної ради за мужність і героїзм проявлені під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, активну життєву позицію, громадську роботу та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС: Ілющенку Віктору Петровичу та Чепелю Петру Олександровичу.
Студентсько-учнівський парламент міської ради в знак вдячності за героїчний подвиг ліквідаторів вручили власноруч виготовлені пам’ятні пакунки жінкам загиблих ліквідаторів. Наприкінці урочистостей перед присутніми виступили учні міської школи №5, які у віршовій формі подякували учасникам ліквідації аварії за їх подвиг у боротьбі з атомним лихом та виконали тематичні пісні.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |