Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » ГРА З МЕДІА-БЕЗПЕКИ
6-02-2024, 19:39
ГРА З МЕДІА-БЕЗПЕКИ6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. З цієї нагоди класний керівник групи Т.3.1 ПТУ №32 м.Бобринець Віктор Охремов провів гру з медіа-безпеки "Е-безпека". Мета заходу: поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій серед молоді.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |