Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Будинок знань «Моя квітуча вишиванка»
18-05-2021, 21:51

Будинок знань «Моя квітуча вишиванка»

   У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка - своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками.

   З 2006 року виникло свято - Всесвітній день вишиванки. Воно відзначається щороку в третій четвер травня. У 2021 році він припадає на 20 травня. Цьогоріч цьому прекрасному святу вже 15 років.

   Ініціатор свята - письменниця, журналістка Леся Воронюк, яка будучи студенткою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонувала ідею акції. Її підтримали інші студенти і викладачі й одяглися відповідно.

   18 травня, напередодні Дня вишиванки, учні групи К1.2 разом із класним керівником Хуторнюк Т.В.  відвідали  будинок знань «Моя квітуча вишиванка». Тут на здобувачів освіти чекали  зустрічі з мешканцями будинку, які підготували цікаві завдання. Для переходу на ігрове поле необхідно було клікнути на двері ліфта. Натискаючи на кнопки номерів поверхів, учні потрапляли на потрібний поверх. На кожному поверсі розташовано по двоє дверей, де розміщено завдання. Першокурсники відвідали царство неперевершених українських вишиванок — кожен регіон нашої країни має свою техніку вишивання, деталі та тематику орнаменту!

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32