Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » «Книги читати - усе знати» .
29-10-2013, 00:00

«Книги читати - усе знати» .

Відповідно до плану роботи методичної комісії з предметів гуманітарного циклу  було проведено предметний тиждень світової літератури та художньої культури    «Книги читати  - усе знати» .

          Учні продовжували знайомитися зі звичаями та традиціями  українського народу та народів світу.   Це сприяє розвитку  пізнавального інтересу учнів та виховує любов і шанобливе ставлення до  спадщини свого народу та інших культур.

 «Книги читати  - усе знати» .
«Книги читати  - усе знати» .
«Книги читати  - усе знати» .
«Книги читати  - усе знати» .
«Книги читати  - усе знати» .

 

     З метою допомогти молодому поколінню краще пізнати історію літератури в гуртожитку училища було проведено усний журнал «Світ літератури в цікавих фактах» та між  учнями  перших курсів інтелектуальну гру «Барви  світової літератури».

      Змістовним був вечір -  зустріч з поетами рідного краю  «У цім краю, де серцю рідна пристань». Учні зустрілися з  членами  літературної студії «Спадок», читали вірші улюблених поетів, спілкувалися з ними.

   Свої таланти  до малювання показали учасники конкурсу ілюстрацій «За сторінками прочитаних книг».

    Серед учнів перших та третіх курсів була проведена олімпіада зі світової літератури, а також конкурс презентацій «Письменники світової літератури».

 

      Тиждень світової літератури та художньої культури  – це тиждень тісної співпраці вчителів та учнів. Зусилля вчителя з організації позакласної роботи позитивно позначаються на результатах навчання з предметів. Відбувається поглиблення, розширення і систематизація знань учнів.   Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32