Наприклад: Контакти

Вітаємо вас

Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Спортивно масова робота » Участь збірної команди ПТУ№32 м.Бобринець у відкритій першості з волейболу КЗ «ДЮСШ» м. Бобринець приуроченої до тридцятиріччя незалежності України
20-05-2021, 10:49

20.05.2021 року на базі НВК «Гімназія» відбулася відкрита  першість з волейболу КЗ «ДЮСШ» м. Бобринець приуроченої до тридцятиріччя незалежності України. В змаганнях прийняли участь команда Бобринецького коеджу БНАУ, команда Кетрисанівської ОТГ, команда КЗ «ДЮСШ» та збірна команда училища.  Ігри проходили за коловою системою в одне коло.

Поступившись команді коледжу БНАУ та команді КЗ «ДЮСШ»  ми перемогли команду Кетрисанівської ОТГ  та посіли 3 загально-командне місце. В підсумку 1 місце у команди КЗ «ДЮСШ», 2 місце у команди коледжу БНАУ,3 місце у команди училища та 4 місце у команди Кетрисанівської ОТГ.

Нашу збірну команду представляли Абашонков С-К3, Костецький Д.-Т3.1, Черненко С-Т3.1, Штанько С-Т2.1, Лозінський Н-Т1.1, Фолезюк М-Т1.1, Куля В-Т1.2.

Після закінчення змагань адміністрація  КЗ «ДЮСШ» вручила перемжцям грамоти та медалі. Усі присутні отримали велике задоволення від гри та масу позитивних емоцій.