Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Спортивно масова робота » Першість училища з тенісу настільного в рамках проведення Дня фізичної культури та спорту,Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку
28-09-2021, 18:12

Першість училища з тенісу настільного в рамках проведення Дня фізичної культури та спорту,Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку

   28.09.2021 року у спортивному залі ПТУ№32 м.Бобринець  відбулася першість училища з тенісу настільного. В змаганнях прийняли участь Дубиняк Б.-Т4.1, Фазан І.-О1, Шаріфов Р.-Т1.1, Байдацька А.-К1, Ішуткін В.-Т3.1, Закалюжна Д.-К1, Фотакі А.-Т1.1, Жосан Д.-О2, Штанько С.-Т3.1, Боревич О.-О1, Дмитренко Р.-Т1.2.

   Ігри проходили за коловою системою в одне коло. Згідно звіту суддівської колегії та підсумкового протоколу змагань 11 місце посіла Закалюжна Д., 10 місце у Байдацької А., 9місце у Ішуткіна В., 8 місце у Боревича О., 7 місце у Жосана Д., 6 місце у Шаріфова Р., 5 місце у Фазана І., 4 місце у Дмитренка Р., 3 місце у Дубиняка Б., 2 місце у Фотакі А. та 1 місце виборов Штанько С.

   Усі учасники отримали масу позитивних емоцій, велике задоволення від гри, а переможці ще й грамоти від адміністрації училища.

 0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32