Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Спортивно масова робота » Про проведення першості училища з міні-футболу в рамках проведення Дня фізичної культури та спорту,Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку
5-10-2021, 19:58

Про проведення першості училища з міні-футболу в рамках проведення Дня фізичної культури та спорту,Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку

   05.10.2021року відбулася першість училища з міні-футболу. В змаганнях прийняли участь збірна команда ПТУ№32мБобринець : Дубиняк О.-Т4.1, Мартіросян Н.-Т4.1, Липчук В.-Т4.2, Жосан Д.-О2, Боревич О.-О1; команда групи Т3.1: Штанько С., Шевченко Д., Павловський С., Бабін А., Ішуткін В., Паращук В., Леус М.; команда групи Т1.1: Шаріфов Р., Педан Р., Бондаренко М., Плаченте В., Дяченко О., Боревич І.; команда групи Т3.2: Загородько М., Маслюк О., Грозан М., Сімочко О., Палій Н.; команда групи Т1.2: Литвиненко О., Татаров А., Гронік Р., Моклюк В., Дмитренко Р., Остапчук К., Головченко Є., Гарбовський Б.

 

 

   Ігри проходили за коловою системою в 1 коло. Згідно звіту суддівської колегії та на основі підсумкового протоколу 5 місце посіла збірна команда училища, 4 місце у команди з групи Т1.2, 3 місце у команди з групи Т3.2, 2 місце у команди з групи Т3.1 та  1 місце виборола команда з групи Т1.1.

   Усі учасники отримали масу позитивних емоцій, велике задоволення від гри, а переможці ще й грамоти від адміністрації училища.

 0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32